בשבילים של סבא

משחקים המשלבים אהבת הארץ וזמן איכות משפחתי

שעות של הנאה ולמידה ללא מסכים

פרחי ארצנו

היכן צומח אירוס הארגמן? איזה פרח כמעט נכחד בעקבות מסעות הצלב? "פרחי ארצנו" הוא מסע בו מכירים לעומק את הסיפורים מאחורי הפרחים, חוויה מעוררת חושים שהופכת כל טיול להרפתקה של ממש.

חיות ארצנו

חיות וחיוכים, מי זה 'שבתאי השקד' והיכן הוא נמצא? מאיפה הביאו את הפראים שהושבו לטבע? חיות מסקרנות אתכם? בואו לגלות עולם קסום ומסתורי.

ציפורי ארצנו

בואו לפרוש כנף ולהכיר את ציפור השיר הגדולה ביותר בארץ, לדאות עם עופות דורסים ולהכיר פלמינגו מקרוב. רוצים לעוף ולנדוד למחוזות רחוקים? הציפורים יביאו את הסיפורים והקסם אליכם.

שלישיה במבצע

קנו את כל שלושת המשחקים וקבלו מחיר מיוחד

ניתן להביא את המשחקים גם לחברים/ קולגות דוברי אנגלית

There are many ways to connect to the land of Israel. The series of games is connecting through Israeli nature. The games are packed in a beautiful tin box, each includes quotations and verses from the Bible. Good times guaranteed.

מוצרים נוספים

פלייסמטים שולחן האוכל

הנאה ולמידה סביב השולחן, בואו להכיר חלק ממגוון סביבות החיים שיש בארץ. בזמן שהילדים אוכלים הם גם מכירים עוד את הטבע שנמצא סביב.

סט גלויות סביבות חיים

הגלויות שלנו מאפשרות להכיר את הטבע הישראלי קצת יותר. ניתן לנסות לנחש מי החיות, הצמחים והציפורים שרואים על הגלויה ואז לבדוק את שמן מאחור. רצוי לשלוח למי שאוהבים כיוון שהן מיד מרחיבות את הלב.

מוזמנים גם להנות

מהמוצרים החינמיים שלנו שמחכים לכם באתר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן